• Kiili Akrobaatika

  Kiili Akrobaatika
   

  Trenn, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad panna oma oskusi proovile akrobaatiliste trikkide sooritamisel. Trennis lähenetakse igale osalejale personaalselt vastavalt lapse võimetele. Tundi alustatakse soojendusega ning liigutakse järjest keerulisemate akrobaatiliste elementide juurde. Igas trennis pannakse rõhku ka füüsilisele vastupidavusele ja lihasrühmade treenimisele. Trennis on võimalik õppida nii kukerpalli kui hundiratast, käteta või kätega. Treeninguid viiakse läbi spetsiaalsetel akrobaatikamattidel, mis võimaldavad ohutult õppida kõiksuguseid trikke.

  Akrobaatika treeningud toimuvad kolmes vanuseastmes; 2.-3. klass, 4.-5. klass ja 6.-9. klass. Oodatud on nii kogemusega kui eelneva kogemuseta poisid ja tüdrukud. Treeningud toimuvad Kiili Noortekeskuse tantsusaalis.

  Treener

  • Riin Uusna
 • Kiili Hiphop

  Kiili Hiphop
  Juba kolmandat hooaeg ootame kõiki huvilisi hiphop tantsutrenni.  Trennis õpitakse hiphop tantsustiili põhisamme ja kehatunnetust läbi koreograafia ja improvisatsiooni. Suur rõhk on positiivsel energial ja vabal keha liikumisel. Tundides õpitakse ennast loovalt väljendama koos hiphop muusikaga, keskenduma rütmitunnetusele ja koordinatsioonile. Õpitakse töötama nii üksi, paaris, kui ka rühmaga. Oodatud on nii poisid ja tüdrukud. Treeningud toimuvad kahes vanuseastmes Kiili Lasteaia muusikasaalis 2 korda nädalas. Varasem kogemus pole oluline. Jõuludel osaletakse ühiste tantsunumbritega V.A.T Stuudio jõulupeol ja maikuus kevadkontserdil.  

  Treener

  • Maarja Eliisabet Roosalu
 • Disco& Show Dance Eliit

  Disco& Show Dance Eliit
    Disco & Show Dance Eliit grupiga ootame liituma kogemustega  tantsuhuvilisi vanuses 12-16 aastat. Treeningud jagunevad kaheks: Disco Dance: trenn, kus õpitakse disco dance tehnikat, pannakse proovile keha paindlikus ja füüsiline vorm. Tantsijatel on võimalus osaleda tantsuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal ning õppida kogenud välistreenerite käe all. Show tants: trenn, kus õpitakse tuure, hüppeid ja tantsulist liikumist. Treeneri käe all õpitakse koordinatsiooni, vabastustehnikat ning tajude ja tunnetuse tööd. Arendatakse rütmitunnet ja tantsija vastupidavust. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Õpime töötama nii paaris kui rühmana. Võimalus omandada tantsukavu, millega osaletakse erinevatel üritustel, festivalidel ja tantsuvõistlustel.  Rühmaga on oodatud liituma varasema kogemusega tantsijad, kes on valmis treenima edaisjõudnute tasemel 4 korda nädalas.

  Treenerid

  • Riin Uusna
  • Marit Männiste
  • Kärt Kurvits
  •    
 • Tallinn Disco & Show Dance

  Lapsed vanuses 6-11- aastat
  Tallinn Disco & Show Dance

  Kirjeldus

    Oled kuulnud disco dance tantsustiilist aga päris täpselt ei tea, mis see on? Ainukese stuudiona Tallinnas pakume võrratut, särtsakat ja aktiivset disco dance tantsustiili õppimist. Sulle meeldib särada! Sulle meeldivad väljakutsed! Sa tahad liikuda plastiliselt, elegantselt ja hüpeldes! Sulle meeldib esineda ja sa põled võistlusjanust! Disco dance treening just see mida sa vajad ja kus ennest proovile panna! Rohkelt esinemisi, võistlusi nii Eestis kui välismaal. Võimalus võistelda individuaalselt, paaris ja rühmaga. Säravad, glamuursed ja värvikirevad kostüümid. See on just see, mida sulle pakume. Treeningud jagunevad kaheks: Disco Dance: trenn, kus õpitakse disco dance tehnikat, pannakse proovile keha paindlikus ja füüsiline vorm. Tantsijatel on võimalus osaleda tantsuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal ning õppida kogenud välistreenerite käe all.

  Show tants: trenn, kus õpitakse tuure, hüppeid ja tantsulist liikumist. Treeneri käe all õpitakse koordinatsiooni, vabastustehnikat ning tajude ja tunnetuse tööd. Arendatakse rütmitunnet ja tantsija vastupidavust. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Õpime töötama nii paaris kui rühmana.

  Hooajal 2019/2020 on võimalik disco dance tantsustiili õppida kolmes treeningrühmas: Laste rühm (1.-3. klass), 2 treeningkorda nädalas Noorte rühm (4.-7. klass), 2 treeningkorda nädalas Eliit rühm (12-16 a.) 4 treeningkorda nädalas Laste ja noorte rühma ootame kõiki alles tantsuga alustavaid ja juba tegelevaid lapsi. Oled algaja või edasijõudnud, meie trennides leiad alati väljakutseid. Eliit rühma kuuluvad juba varasemalt tantsimisega tegelenud ning edasijõudnute tasemel tantsivad lapsed. Uutel huvilistel on soovitav omada disco dance tantsustiili teadmisi, kui kõik hakkajad on siiski oodatud proovima.

  Treenerid

  • Marit Männiste
  •  
 • Disco& Show Dance

  Disco& Show Dance
  Disco Dance & Show  Dance Noorte grupiga ootame liituma nii kogemuste kui kogemusteta tantsuhuvilisi vanuses 7-16 aastat. Treeningud jagunevad kaheks: Disco Dance: trenn, kus õpitakse disco dance tehnikat, pannakse proovile keha paindlikus ja füüsiline vorm. Tantsijatel on võimalus osaleda tantsuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal ning õppida kogenud välistreenerite käe all. Show tants: trenn, kus õpitakse tuure, hüppeid ja tantsulist liikumist. Treeneri käe all õpitakse koordinatsiooni, vabastustehnikat ning tajude ja tunnetuse tööd. Arendatakse rütmitunnet ja tantsija vastupidavust. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Õpime töötama nii paaris kui rühmana. Võimalus omandada tantsukavu, millega osaletakse erinevatel üritustel, festivalidel ja tantsuvõistlustel. Õpime jagu saama lavahirmust ja loome hindamatuid kogemusi tantsuareenil.

  Treenerid

  • Marit Männiste
  • Kärt Kurvits
 • Akrobaatika Noored

  Lapsed vanuses 12-18a
  Akrobaatika Noored

  Akrobaatika trenn on mõeldud kõigile, kes soovivad panna oma oskusi proovile akrobaatiliste trekkide sooritamisel. Trennis lähenetakse igale osalisele personaalselt vastavalt lapse võimetele. Tundi alustatakse soojendusega ning liigutakse järjest keerulisemate akrobaatiliste elementide juurde. Igas trennis pannakse rõhku ka füüsilisele vastupidavusele. Võimalik õppida nii kukerpalli kui hundiratast - käteta ja kätega. Treeningud viiakse läbi spetsiaalsetel akrobaatika mattidel, mis teevad ohtuks kõiksuguste trekkide õppimise.

  Treeningud toimuvad kahes vanuseastmes: laste (6-12 a.) ja noorte rühm (12-16 a.)

  Treener

  • Hannariin Lamp
 • Naiste tantsutrenn

  Naiste tantsutrenn

  Kirjeldus

   Mitte ainult lapsed ei saa meie juures tantsida, vaid oodatud on ka kõik tantsuhuvilised naised!

  Tantsuline treening naistele on mõeldud neile, kes tahavad korra nädalas oma töö jätta tahaplaanile ning nautida tantsu ja liikumist. Trennis saab keha mõnusalt liigutada ning koos toreda ja toetava grupiga on plaanis vahel panna selga ka kaunis kostüüm ning osaleda tantsufestivalidel, et nautida ka lavasära ja esinemise elevust. V.A.T stuudio naisrühm sai alguse eelmisel hooajal, kui 8 aktiivset naist otsustasid tantsupeo võimlemisrühmaks kokku tulla. Kuna sel aastal sellist eesmärki ja osalejate arvul piirangut pole, on rühm avatud kõigile soovijatele.

  Rohke info saamiseks ja endast märku andmiseks kirjuta maarjaeliisabet@vatstuudio.ee ja tule trenni

  Treener

  • Maarja Eliisabet Roosalu
 • Saku Akrobaatika

  Saku Akrobaatika
  Akrobaatika- trenn, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad panna oma oskusi proovile akrobaatiliste trikkide sooritamisel. Trennis lähenetakse igale osalejale personaalselt vastavalt lapse võimetele. Tundi alustatakse soojendusega ning liigutakse järjest keerulisemate akrobaatiliste elementide juurde. Igas trennis pannakse rõhku ka füüsilisele vastupidavusele ja lihasrühmade treenimisele. Trennis on võimalik õppida nii kukerpalli kui hundiratast, käteta või kätega. Treeninguid viiakse läbi spetsiaalsetel akrobaatikamattidel, mis võimaldavad ohutult õppida kõiksuguseid trikke. Saku Akrobaatika treeningud toimuvad kahes vanuseastmes; 1.-4. klass ja 5.-9. klass. Oodatud on nii kogemusega kui eelneva kogemuseta poisid ja tüdrukud. Treeningud toimuvad Saku Algkooli võimlas.

  Treener

  • Hannariin Lamp
 • Akrobaatika Lapsed

  Lapsed vanuses 6-12a
  Akrobaatika Lapsed
   

  Akrobaatika treeningud on mõeldud 6-12 aastastele, kes soovivad omandada akrobaatilisi oskusi. Varasem kogemus ei ole vajalik.  Treeningud toimuvad spetsiaalsetel akrobaatika mattides, kus on ohutu uusi trikke õppida. Treeningul tuleks kanda mugavaid sportlike riideid, jalatseid me ei kasuta. Igale lapsele lähenetakse personaalselt, arvestades tema kogemust, võimekust ja julgust. Akrobaatiliste elementide õppimise kõrvalt pannakse suurt rõhku füüsilisele vormile ja vastupidavusele. Kogenud treenerid oskab anda nõu keerukate elementide sooritamisel ning pakub julgestust trikkide sooritamisel. Kaks korda aastas pannakse rühmaga kokku esinemiskava ja oma oskusi näidatakse V.A.T Stuudio jõulupeol ja kevadkontserdil.  

  Treenerid

  • Hannariin Lamp
 • Saku Show Dance

  Saku Show Dance

  Saku Gümnaasiumi ruumides viime läbi tantsutrenne kahes vanuseastmes -  1.-4. klass ja 5.-7. klass. Oodatud on nii kogemusega kui eelneva kogemuseta tantsuhuvilised. Tantsutundides pannakse suurt rõhku tantsutehnika algtõdedele.

  Tundides õpitakse ennast loovalt väljendama koos muusikaga, keskendume rütmi tunnetusele, koordinatsiooni ja tantsutehnika õppimisele. Õpime töötama nii üksi, paaris,  kui kogu rühmaga. Et kogu tantsurõõm ei jääks vaid trennisaali seinte vahele, võtame osa iga-aastastest tantsufestivalidest ja –võistlustest. Läbi lavaliste kogemuste õpime jagu saama lavahirmust ja loome meeldejäävaid elamusi. Tähtsal kohal tantsust ja liikumisest rõõmu tundmine.  

  Treener

  • Maarja Eliisabet Roosalu
 • Kiili Lasteaed

  Kiili Lasteaed

  Teeme tutvust esimeste tantsusammudega. Õpime ennast loovalt väljendama koos muusikaga. Harjutame koordinatsiooni ja mängime vahvaid tantsulisi mänge. Kord kujutame end dinosaurusteks, teine kord jälle vihmasajuks. Kui väsimus peal, istume maha ja teeme tutvust põrandaga. Iga tantsutunni juurde käib ka venitus ja paindlikuse arendamine. Õpime lõbusaid tantsunumbreid. Tantsutunnid toimuvad Kiili Lasteaia spordisaalis. Treeningud toimuvad kahes vanuseastmes: nooremad ja vanemad. Grupid moodustatakse arvestades lisaks laste vanusele ka laste arve. Ootatud on nii poisid kui tüdrukud.  Treeningud toimuvad oktoobrist maini igal kolmapäeval ja reedel.

  Treener

  • Birgit Plaser
 • Kiili Showtants

  Kiili Showtants

  Treeningutest on oodatud osa võtma 1.-7. klassi tüdrukud. Tundides õpitakse ennast loovalt väljendama koos muusikaga, keskendume rütmi tunnetusele, koordinatsiooni ja tantsutehnika õppimisele. Tantsutund annab hea enesetunde, ilusa rühi ja esinemisjulguse. Tähtsal kohal on tantsust ja liikumisest rõõmu tundmine. Oodatud on nii kogemusega kui eelneva kogemuseta huvilised. Treeningud toimuvad kolmes vanuseastmes Kiili Noortekeskuses: 1. klass; 2.-3. klass ja 4.-9. klass. Ühiselt rühmaga võetakse osa erinevatest tantsuvõistlustest ja osaletakse erinevatel esinemistel.

  Treener

  • Maarja Eliisabet Roosalu
 • Uutele tulijatele

  TASUTA proovitreening!

  Uusi tantsijaid ootame terve hooaja vältel kuni grupi täitumiseni. Eelnev registreerimine pole vajalik.
 • Kontakt

  Võta meiega ühendust!

  Helistage meile +372 50 19 209 või kirjutage info@vatstuudio.ee
  Kontaktvorm

Tule trenni!