• Disco & Show Dance Lapsed

  Lapsed vanuses 6-11- aastat
  Disco & Show Dance Lapsed

  Kirjeldus

     

  Laste Disco Dance & Show grupiga ootame liituma nii kogemuste kui kogemusteta tantsuhuvilisi vanuses 6-12 aastat. Treeningud jagunevad kaheks:

  Disco Dance: trenn, kus õpitakse disco dance tehnikat, pannakse proovile keha paindlikus ja füüsiline vorm. Tantsijatel on võimalus osaleda tantsuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal ning õppida kogenud välistreenerite käe all.

  Show tants: trenn, kus õpitakse tuure, hüppeid ja tantsulist liikumist. Treeneri käe all õpitakse koordinatsiooni, vabastustehnikat ning tajude ja tunnetuse tööd. Arendatakse rütmitunnet ja tantsija vastupidavust. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Õpime töötama nii paaris kui rühmana.

  Võimalus omandada tantsukavu, millega osaletakse erinevatel üritustel, festivalidel ja tantsuvõistlustel. Õpime jagu saama lavahirmust ja loome hindamatuid kogemusi tantsuareenil.

  Treenerid

  • Riin Uusna
  • Marit Männiste
  •    
 • Show Performance

  Show Performance

  Kirjeldus

   

  Show Performance treeningul on võimalus õppida solo ja duo võistluskavasid. Treeneri juhendamisel valmistatakse ette tantsunumbrid, millega on võimalik osa võtta võistlustest nii Eestis kui välismaal. Treeningud toimuvad vastavalt vajadusele pühapäeviti. Võimalus osaleda nii rühmatrennis, kui ka võtta treenerilt eratrenni. Show solo performance on just tantsijale loodud tantsukava, kus tuuakse välja tantsija parimad oskused ja isikupära. Võimalus osaleda oma show sologa tantsuvõistlustel nii Eestis kui välismaal. 

  Treenerid

  • Maris Kahre
 • Disco & Show Dance Noored

  Noored vanuses 12-16- aastat
  Disco & Show Dance Noored

  Kirjeldus

  Laste Disco Dance & Show grupiga ootame liituma nii kogemuste kui kogemusteta tantsuhuvilisi vanuses 7-12 aastat. Treeningud jagunevad kaheks:

  Disco Dance- tegemist on ainulaadse tantsustiiliga, mida saab Tallinnas õppida vaid meie juures. Tantsustiili õpetavad kogenud treenerid, kes on võitnud mitmeid Eesti kui ka Euroopa meistritiitleid. Trennis õpitakse Disco Dance tehnikat, pannakse proovile keha paindlikus ja keha füüsiline vorm. Disco Dance tantsustiili iseloomustab väga kiire rütm, särav lavaline esitus, kõrged hüpped ja kiired pöörded. Tantsija välimust kaunistavad säravad ja erksavärvilised disco-kostüümid. Show tants - trenn, kus õpitakse tantsulist liikumist ning sooritame hüppeid ja tuure. Treeneri käe all õpitakse koordinatsiooni, vabastustehnikat ning tajude ja tunnetuse tööd. Arendatakse rütmitunnetust ja tantsija vastupidavust. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Ühiselt omandame hooaja jooksul mitu tantsukava, millega osaleme erinevatel tantsuüritustel, festivalidel ja võistlustel. Võimalus omandada tantsukavu, millega osaletakse erinevatel üritustel, festivalidel ja tantsuvõistlustel. Õpime jagu saama lavahirmust ja loome hindamatuid kogemusi tantsuareenil.

  Treenerid

  • Riin Uusna
  • Marit Männiste
  • Maris Kahre
 • Akrobaatika Lapsed

  Lapsed vanuses 6-12a
  Akrobaatika Lapsed

  Kirjeldus

     

  Akrobaatika treeningud on mõeldud 6-12 aastastele, kes soovivad omandada akrobaatilisi oskusi. Varasem kogemus ei ole vajalik.  Treeningud toimuvad spetsiaalsetel akrobaatika mattides, kus on ohutu uusi trikke õppida. Treeningul tuleks kanda mugavaid sportlike riideid, jalatseid me ei kasuta. Igale lapsele lähenetakse personaalselt, arvestades tema kogemust, võimekust ja julgust. Akrobaatiliste elementide õppimise kõrvalt pannakse suurt rõhku füüsilisele vormile ja vastupidavusele. Kogenud treenerid oskab anda nõu keerukate elementide sooritamisel ning pakub julgestust trikkide sooritamisel. Kaks korda aastas pannakse rühmaga kokku esinemiskava ja oma oskusi näidatakse V.A.T Stuudio jõulupeol ja kevadkontserdil.  

  Rühma juhendavad Riin Uusna ja Marit Männiste, kes on akrobaatikaga tegelenud rohkem kui 10 aastat. 

  Treenerid

  • Marit Männiste
  • Riin Uusna
 • Akrobaatika Edasijõudnud

  Lapsed vanuses 12-18a
  Akrobaatika Edasijõudnud

  Kirjeldus

  Akrobaatika trenn on mõeldud kõigile, kes soovivad panna oma oskusi proovile akrobaatiliste trekkide sooritamisel. Trennis lähenetakse igale osalisele personaalselt vastavalt lapse võimetele. Tundi alustatakse soojendusega ning liigutakse järjest keerulisemate akrobaatiliste elementide juurde. Igas trennis pannakse rõhku ka füüsilisele vastupidavusele. Võimalik õppida nii kukerpalli kui hundiratast - käteta ja kätega. Treeningud viiakse läbi spetsiaalsetel akrobaatika mattidel, mis teevad ohtuks kõiksuguste trekkide õppimise. Akrobaatika edasijõudnute treeningud on mõeldud lastele 12-18 aastastele, kes on varasemalt kokku puutunud võimlemise või akrobaatikaga. Treeningut viib läbi kogenud treener Mario Kajasalu. 

  Treener

  • Mario Kajasalu
 • Saku Show Dance

  Saku Show Dance

  Kirjeldus

  Saku Gümnaasiumi ruumides viime läbi tantsutrenne kahes vanuseastmes -  1.-4. klass ja 5.-7. klass. Oodatud on nii kogemusega kui eelneva kogemuseta tantsuhuvilised. Tantsutundides pannakse suurt rõhku tantsutehnika algtõdedele.

  Tundides õpitakse ennast loovalt väljendama koos muusikaga, keskendume rütmi tunnetusele, koordinatsiooni ja tantsutehnika õppimisele. Õpime töötama nii üksi, paaris,  kui kogu rühmaga. Et kogu tantsurõõm ei jääks vaid trennisaali seinte vahele, võtame osa iga-aastastest tantsufestivalidest ja –võistlustest. Läbi lavaliste kogemuste õpime jagu saama lavahirmust ja loome meeldejäävaid elamusi. Tähtsal kohal tantsust ja liikumisest rõõmu tundmine. Uueks tantsuõpetajaks on Maarja Eliisabet Roosalu.  

  Treener

  • Maarja Eliisabet Roosalu
 • Kiili Lasteaed

  Kiili Lasteaed

  Kirjeldus

   

  Teeme tutvust esimeste tantsusammudega. Õpime ennast loovalt väljendama koos muusikaga. Harjutame koordinatsiooni ja mängime vahvaid tantsulisi mänge. Kord kujutame end dinosaurusteks, teine kord jälle vihmasajuks. Kui väsimus peal, istume maha ja teeme tutvust põrandaga. Iga tantsutunni juurde käib ka venitus ja paindlikuse arendamine. Õpime lõbusaid tantsunumbreid. Tantsutunnid toimuvad Kiili Lasteaia spordisaalis. Treeningud toimuvad kahes vanuseastmes: nooremad ja vanemad. Grupid moodustatakse arvestades lisaks laste vanusele ka laste arve. Ootatud on nii poisid kui tüdrukud.  Treeningud toimuvad oktoobrist maini igal kolmapäeval ja reedel.

  Treener

  • Birgit Plaser
 • Kiili Showtants

  Kiili Showtants

  Kirjeldus

  Treeningutest on oodatud osa võtma 1.-9. klassi tüdrukud. Tundides õpitakse ennast loovalt väljendama koos muusikaga, keskendume rütmi tunnetusele, koordinatsiooni ja tantsutehnika õppimisele. Tantsutund annab hea enesetunde, ilusa rühi ja esinemisjulguse. Tähtsal kohal on tantsust ja liikumisest rõõmu tundmine. Oodatud on nii kogemusega kui eelneva kogemuseta huvilised. Treeningud toimuvad neljas vanuseastmes Kiili Noortekeskuses: 1. klass; 2.-3. klass, 4.-5. klass ja 6.-9. klass. Ühiselt rühmaga võetakse osa erinevatest tantsuvõistlustest ja osaletakse erinevatel esinemistel.

  Treener

  • Riin Uusna
  • Maris Kahre
 • Uutele tulijatele

  TASUTA proovitreening!

  Uusi tantsijaid ootame terve hooaja vältel kuni grupi täitumiseni. Eelnev registreerimine pole vajalik.
 • Kontakt

  Võta meiega ühendust!

  Helistage meile +372 50 19 209 või kirjutage info@vatstuudio.ee
  Kontaktvorm