• Saku treeningud kutsuvad trenni

    Kustume kõiki Saku tantsu ja akrobaatika huvilisi meie treeningutes. Järjekorras on tulemas juba 9 hooaeg Sakus (uskumatu) ning lisaks showtantsu trennidele, hakkame pakkuma ka akrobaatika trenne.
    Treeningud hakkavad toimuva Saku Gümnaasiumi algkooli võimlas.

    Uuel hooajal hakkab tantsutrenni läbi viima Maarja Eliisabet Roosalu.
    Maarja on tantsuga on tegelenud tantsuansamblis Sõleke, Tantsugeenis, Eesti Tantsuagentuuris, stuudios Helikopter ning võimelnud võimlemisklubis Piruett. Möödunud kevadel lõpetas Maarja Tallinna Ülikooli koreograafi eriala. Maarja alustas meie stuudios õpetamist täpselt aasta tagasi, juhendades Kiili hiphop rühamasid ning jõudis tantsufestivalil Koolitants 2018 107 lastetantsu hulgast oma tantsuga 15 parima hulka. Maarja trennis hakatakse õppime tantsutehnika põhialuseid, põrandatehnikat, kaasaegset tantsu, töötatakse nii üksi, paari kui ka rühmaga. Valmivad tantsukavad tantsufestivalideks ja soovijatel on võimalus osaleda ka individuaalselt erinevatel tantsuvõistlustel. Trennis pööratakse suur rõhku üldfüüsilisele treeningule, venitustele, kordinatsioonil ja improvisatsioonile.

    Akrobaatika rühma ootame nii algajaid, kui juba kogenud akrobaate. Tunnid hakkavad toimuma spetsiaalsetel akrobaatika mattidel. Õpime kätepeal seise, kukerpalle ja hundirattaid, nii kätega kui käteta. Rühma kohtade arv on piiratud, et tagada personaalsem lähenemine igale lapsele. Treeningut hakkab juhendama Riin Uusna.