• Suvelaager 2019

  Kõigil soovijatel on alates tänasest võimalik registreerida V.A.T Stuudio suvelaagrisse.
  Laager toimub 4. – 9. augustil, eelmisest aastat tuttavaks saanud Meriküla Spordi- ja Õppekeskuses (Murastes).
  Registreerimine toimub vaid läbi lingi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdG3pLF-f8EYjBUjjiAEuLRZLl2eYJad7W7gNhgaiEzg3N9yg/viewform?vc=0&c=0&w=1

  V.A.T Stuudio korraldab igal aastal suvist tantsulaagrit, mille eesmärgiks on läbi tantsu- ja akrobaatika treeningute ning huvitavate loovate tegevuste arendada laste kehalist ja vaimset võimekust, iseseisvust, loomingulisust, julgust ja distsipliini.

  Oodatud on nii poisid kui tüdrukud, neiud kui noormehed vanuses 6-16 aastat, kellel soov veeta oma suvist koolivaheaega lõbusas seltskonnas, arendada oma tantsulisi oskusi ja leida uusi sõpru. Ootame osalema juba tantsuga tegelevaid lapsi, kui ma esmakordselt kokku puutujaid. Põnevat väljakutset jagub kõigile.

  Päevakava laagris hakkab välja nägema selline:
  9.00 Äratus
  09.30 Hommikusöök
  11.00-14.00 Treening/tegevus
  14.00 Lõunasöök + puhkeaeg
  16.00-18.30 Treening/tegevus
  18.30 Õhtusöök
  20.00-22.00 Õhtune tegevus
  23.00 Öörahu
  Laagrit viivad läbi treenerid Riin Uusna, Marit Männiste ja Maris Kahre. Kutsume treeninguid läbi viima ka külalistreenereid. Laagrisse tulek ja minek omal käel. Laagri lõpetame lapsevanematele mõeldud kontserdiga, näitamaks, mis laagri vältel õpitud sai.

  Laagri maksumus 150 eurot.
  Hind sisaldab:
  - majutust Meriküla Spordi-ja Õppekompleksis enda poolt kaasa võetud magamisasemel
  - 3 söögikorda päevas
  - 4-6 h mitmekülgseid tantsu- ja akrobaatikatunde igal laagripäeval
  - hulgaliselt loovat tegevust, seltskonnamänge ning võistlusi
  Tasumine toimub kahes osas. Peale registreerimist esitatakse ettemaksu arve summas 50 eurot, mille maksetähtajaks on 14 päeva. Ettemaks ei kuulu tagastamisele ja tasumata jätmisel eemaldatakse laps osaliste nimekirjast. Teise osa maksetähtaeg on 10. juuli.