• Suvelaager 2020

  Meie mõtted on juba suvisel laagril ja kutsume kõiki huvilisis eelregistreerima meie suvelaagrisse. Laager toimub 9. – 14. augustil Tallinna külje all Muraste Koolis. Eelregistreerimine annab meile algse ülevaate kui palju oleks huvilisis. Nii saame vastavalt hetke olukorrale riigis ning sellest tulenevatele nõuetele ettenägelikult suvelaagrit organiseerida. Eelregistreerimist saab tühistada kui tekib soov laagris mitte osaleda.  Eelregistreerimine toimub läbi lingi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdG3pLF-f8EYjBUjjiAEuLRZLl2eYJad7W7gNhgaiEzg3N9yg/viewform?vc=0&c=0&w=1

  V.A.T Stuudio korraldab igal aastal suvist spordilaagrit, mille eesmärgiks on läbi tantsu ja akrobaatika treeningute ning huvitavate loovate tegevuste arendada laste kehalist ja vaimset võimekust, iseseisvust, loomingulisust, julgust ning distsipliini. Oodatud on nii poisid kui tüdrukud, neiud kui noormehed vanuses 7-16 aastat, kellel soov veeta oma suvist koolivaheaega lõbusas seltskonnas, arendada oma tantsulisi ja akrobaatilisi oskusi ning leida uusi sõpru. Ootame laagrisse juba meie stuudios treenivaid lapsi kui ka esmakordselt osalevaid lapsi. Põnevat väljakutset jagub kõigile.

  Sellel aastal viime sisse suure muudatuse! Laager toimus kahel suunal - tants ja akrobaatika. Laagrisse registreerimisel saab laps valida, millise suunitlusega treeningutes soovib osaleda. Laagri vältel toimuvad ka tantsu suunale akrobaatika treeningud ja vastupidi. Viime läbi ka ühistreeninguid ning õhtused tegevused on kõigil koos. Äärmisel vajadusel ja tungival soovil on treeningute suunda võimalik vahetada ka laagri jooksul.

  Laagri maksumus 165 eurot.

  Hind sisaldab:

  - majutust Muraste Koolis enda poolt kaasa võetud magamisasemel

  - 4 söögikorda päevas

  - 4-6 h mitmekülgseid tantsu- ja akrobaatikatunde igal laagripäeval

  - hulgaliselt loovat tegevust, seltskonnamänge ning võistlusi

  Tasumine toimub ühes või kahes osas stuudio poolt saadetud arve alusel.

  Päevakava laagris hakkab välja nägema selliselt:

  9.00 Äratus

  09.30 Hommikusöök

  11.00-14.00 Treening/tegevus

  14.00 Lõunasöök + puhkeaeg

  16.00-18.30 Treening/tegevus

  18.30 Õhtusöök

  20.00-21.00 Õhtune tegevus

  21.00 Õhtune snäkk

  23.00 Öörahu

  Laagrit viivad läbi V.A.T Stuudio treenerid. Laagrisse tulek ja minek omal käel. Laagri lõpetame lapsevanematele mõeldud kontserdiga, näitamaks, mis laagri vältel õpitud sai.

  PS! Meie suvelaagri korraldamise plaan on tehtud heas usus, et selleks ajaks on juba lubatud ka lastelaagrite korraldamine. Kui olukord peaks kujunema teisiti, siis järgime riiklikke soovitusi ning muudame plaane.