ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
15.00 - 16.00 Disco& Show Dance15.45 - 17.00
Marit
Akrobaatika Lapsed15.30 - 16.30
Hannariin


Akrobaatika Noored16.30 - 17.30
Hannariin
16.00 - 17.00 Disco& Show Dance16.30 - 17.30
Kärt


Disco& Show Dance Eliit17.30 - 19.00
Kärt
17.00 - 18.00 Akrobaatika Lapsed17.00 - 18.00
Hannariin


Disco& Show Dance Eliit17.15 - 18.30
Marit


Akrobaatika Noored18.00 - 19.00
Hannariin
Disco& Show Dance Eliit17.00 - 18.30
Riin
Disco& Show Dance Eliit17.00 - 18.30
Kärt
18.00 - 19.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
17.00 - 18.00 Disco& Show Dance Eliit17.15 - 18.30
Marit
Disco& Show Dance Eliit17.00 - 18.30
Riin
Disco& Show Dance Eliit17.30 - 19.00
Kärt
Disco& Show Dance Eliit17.00 - 18.30
Kärt
18.00 - 19.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
15.00 - 16.00 Disco& Show Dance15.45 - 17.00
Marit
16.00 - 17.00 Disco& Show Dance16.30 - 17.30
Kärt
17.00 - 18.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Kolmapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
16.00 - 17.00 Akrobaatika Noored16.30 - 17.30
Hannariin
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Akrobaatika Noored18.00 - 19.00
Hannariin
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Reede

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale
ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
15.00 - 16.00 Akrobaatika Lapsed15.30 - 16.30
Hannariin
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Akrobaatika Lapsed17.00 - 18.00
Hannariin
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Reede

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
14.00 - 15.00 Saku Show Dance
1.-4. klass
14.40 - 15.40
Aulas


Saku Show Dance
5.-9. klass
15.40 - 16.40
Aulas
Saku Akrobaatika
1.-4. klass
14.00 - 15.00
Võimlas
15.00 - 16.00 Saku Akrobaatika
5.-9. klass
15.00 - 16.30
Võimlas


Saku Show Dance
1.-4. klass
15.30 - 16.30
Aulas


Saku Show Dance
5.-9. klass
16.30 - 17.30
Aulas
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Teisipäev

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
14.00 - 15.00 Saku Akrobaatika
1.-4. klass
14.00 - 15.00
Võimlas
15.00 - 16.00 Saku Akrobaatika
5.-9. klass
15.00 - 16.30
Võimlas
16.00 - 17.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
14.00 - 15.00 Saku Show Dance
1.-4. klass
14.40 - 15.40
Aulas


Saku Show Dance
5.-9. klass
15.40 - 16.40
Aulas
15.00 - 16.00 Saku Show Dance
1.-4. klass
15.30 - 16.30
Aulas


Saku Show Dance
5.-9. klass
16.30 - 17.30
Aulas
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Teisipäev

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
10.00 - 11.00 Kiili Showtants10.30 - 11.30
2.- 3. klass
Maarja
Kiili Akrobaatika10.30 - 11.30
2.-3. klass
Riin
Kiili Showtants10.30 - 11.30
2.- 3. klass
Maarja
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Kiili Showtants14.00 - 14.45
1. klass
Maarja
Kiili Showtants14.00 - 14.45
1. klass
Maarja
Kiili Akrobaatika14.15 - 15.15
4.- 5. klass
Riin


Kiili Akrobaatika15.15 - 16.30
6.-9. klass
Riin
15.00 - 16.00 Kiili Showtants15.15 - 16.15
4.- 9. klass
Maarja
Kiili Showtants15.15 - 16.15
4.- 9. klass
Maarja
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Kiili Hiphop17.30 - 18.30
Maarja
Kiili Hiphop17.30 - 18.30
Maarja
18.00 - 19.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
10.00 - 11.00 Kiili Akrobaatika10.30 - 11.30
2.-3. klass
Riin
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Kiili Akrobaatika14.15 - 15.15
4.- 5. klass
Riin


Kiili Akrobaatika15.15 - 16.30
6.-9. klass
Riin
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Teisipäev

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
17.00 - 18.00 Kiili Hiphop17.30 - 18.30
Maarja
Kiili Hiphop17.30 - 18.30
Maarja
18.00 - 19.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Kolmapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
10.00 - 11.00 Kiili Showtants10.30 - 11.30
2.- 3. klass
Maarja
Kiili Showtants10.30 - 11.30
2.- 3. klass
Maarja
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Kiili Showtants14.00 - 14.45
1. klass
Maarja
Kiili Showtants14.00 - 14.45
1. klass
Maarja
15.00 - 16.00 Kiili Showtants15.15 - 16.15
4.- 9. klass
Maarja
Kiili Showtants15.15 - 16.15
4.- 9. klass
Maarja
16.00 - 17.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Kolmapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
16.00 - 17.00 Kiili Lasteaed
3-5 aastased
16.15 - 16.45
Birgit


Kiili Lasteaed
5-7 aastased
16.55 - 17.25
Birgit
Kiili Lasteaed
3-5 aastased
16.15 - 16.45
Birgit


Kiili Lasteaed
5-7 aastased
16.55 - 17.25
Birgit
17.00 - 18.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Kolmapäev

Reede

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
16.00 - 17.00 Kiili Lasteaed
3-5 aastased
16.15 - 16.45
Birgit


Kiili Lasteaed
5-7 aastased
16.55 - 17.25
Birgit
Kiili Lasteaed
3-5 aastased
16.15 - 16.45
Birgit


Kiili Lasteaed
5-7 aastased
16.55 - 17.25
Birgit
17.00 - 18.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Kolmapäev

Reede