ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
15.00 - 16.00 Akrobaatika Lapsed15.00 - 16.00
Marit
Akrobaatika Edasijõudnud15.30 - 17.00
Mario
16.00 - 17.00 Disco & Show Dance Lapsed16.00 - 17.30
Marit


Disco & Show Dance Noored17.30 - 19.00
Marit
Akrobaatika Lapsed16.00 - 17.00
Riin
17.00 - 18.00 Disco & Show Dance Noored17.30 - 19.00
Maris
Disco & Show Dance Lapsed17.00 - 18.00
Riin
Disco & Show Dance Noored17.00 - 18.00
Riin
Show Performance17.00 - 19.00
Maris
18.00 - 19.00 Disco & Show Dance Noored18.00 - 19.30
Riin
Disco & Show Dance Noored
Disco Dance Junior small group- valikrühm
18.00 - 19.00
Riin
19.00 - 20.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Pühapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
16.00 - 17.00 Disco & Show Dance Lapsed16.00 - 17.30
Marit
17.00 - 18.00 Disco & Show Dance Lapsed17.00 - 18.00
Riin
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Kolmapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
17.00 - 18.00 Show Performance17.00 - 19.00
Maris
18.00 - 19.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Pühapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale
ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
17.00 - 18.00 Disco & Show Dance Noored17.30 - 19.00
Marit
Disco & Show Dance Noored17.30 - 19.00
Maris
Disco & Show Dance Noored17.00 - 18.00
Riin
18.00 - 19.00 Disco & Show Dance Noored18.00 - 19.30
Riin
Disco & Show Dance Noored
Disco Dance Junior small group- valikrühm
18.00 - 19.00
Riin
19.00 - 20.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Reede

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale
ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
15.00 - 16.00 Akrobaatika Lapsed15.00 - 16.00
Marit
16.00 - 17.00 Akrobaatika Lapsed16.00 - 17.00
Riin
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Reede

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
15.00 - 16.00 Akrobaatika Edasijõudnud15.30 - 17.00
Mario
16.00 - 17.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
14.00 - 15.00 Saku Show Dance
1.-4. klass
14.00 - 15.00
Maarja
15.00 - 16.00 Saku Show Dance
1.- 4. klass
15.00 - 16.00
Maarja
Saku Show Dance
AKROBAATIKA 1.-6. klass
15.00 - 16.30
Riin
Saku Show Dance
5.- 9. klass
15.00 - 16.00
Maarja
16.00 - 17.00 Saku Show Dance
5.-9. klass
16.00 - 17.00
Maarja
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Teisipäev

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
14.00 - 15.00 Saku Show Dance
1.-4. klass
14.00 - 15.00
Maarja
15.00 - 16.00 Saku Show Dance
1.- 4. klass
15.00 - 16.00
Maarja
Saku Show Dance
AKROBAATIKA 1.-6. klass
15.00 - 16.30
Riin
Saku Show Dance
5.- 9. klass
15.00 - 16.00
Maarja
16.00 - 17.00 Saku Show Dance
5.-9. klass
16.00 - 17.00
Maarja
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Teisipäev

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
10.00 - 11.00 Kiili Showtants10.30 - 11.30
2.- 3. klass
Riin
Kiili Akrobaatika10.00 - 11.30
2.-3. klass
Riin
Kiili Showtants10.30 - 11.30
2.- 3. klass
Riin
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 Kiili Showtants13.30 - 14.15
1. klass
Maris


Kiili Showtants14.20 - 15.20
4.- 5. klass
Maris


Kiili Showtants15.20 - 16.20
6.-9. klass
Maris
Kiili Showtants13.30 - 14.15
1. klass
Maris


Kiili Showtants14.20 - 15.20
4.- 5. klass
Maris


Kiili Showtants15.20 - 16.20
6.-9. klass
Maris
14.00 - 15.00 Kiili Disco Dance14.10 - 15.10
Riin


Kiili Akrobaatika15.10 - 16.40
4.- 9. klass
Riin
15.00 - 16.00 Kiili Disco Dance15.00 - 16.00
Riin
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Kiili Hiphop17.15 - 18.15
Hiphop 1.-4. klass
Maarja


Kiili Hiphop18.15 - 19.15
Hiphop 5.-9. klass
Maarja
Kiili Hiphop17.00 - 18.00
1.- 4. klass
Maarja
18.00 - 19.00 Kiili Hiphop18.00 - 19.00
5.- 9. klass
Maarja
19.00 - 20.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
14.00 - 15.00 Kiili Disco Dance14.10 - 15.10
Riin
15.00 - 16.00 Kiili Disco Dance15.00 - 16.00
Riin
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Kolmapäev

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
10.00 - 11.00 Kiili Akrobaatika10.00 - 11.30
2.-3. klass
Riin
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 Kiili Akrobaatika15.10 - 16.40
4.- 9. klass
Riin
16.00 - 17.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Teisipäev

Neljapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
17.00 - 18.00 Kiili Hiphop17.15 - 18.15
Hiphop 1.-4. klass
Maarja


Kiili Hiphop18.15 - 19.15
Hiphop 5.-9. klass
Maarja
Kiili Hiphop17.00 - 18.00
1.- 4. klass
Maarja
18.00 - 19.00 Kiili Hiphop18.00 - 19.00
5.- 9. klass
Maarja
19.00 - 20.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Kolmapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
10.00 - 11.00 Kiili Showtants10.30 - 11.30
2.- 3. klass
Riin
Kiili Showtants10.30 - 11.30
2.- 3. klass
Riin
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 Kiili Showtants13.30 - 14.15
1. klass
Maris


Kiili Showtants14.20 - 15.20
4.- 5. klass
Maris


Kiili Showtants15.20 - 16.20
6.-9. klass
Maris
Kiili Showtants13.30 - 14.15
1. klass
Maris


Kiili Showtants14.20 - 15.20
4.- 5. klass
Maris


Kiili Showtants15.20 - 16.20
6.-9. klass
Maris
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
15.00 - 16.00 Kiili Lasteaed
vanemad
15.30 - 16.00
Birgit
16.00 - 17.00 Kiili Lasteaed
Vanemad
16.20 - 00.00
Birgit
Kiili Lasteaed
Nooremad
16.10 - 16.40
Birgit
17.00 - 18.00 Kiili Lasteaed
Nooremad
17.00 - 17.30
Birgit
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
22.00 - 23.00
23.00 - 00.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Kolmapäev

Reede

ESMASPäEV TEISIPäEV KOLMAPäEV NELJAPäEV REEDE LAUPäEV PüHAPäEV
15.00 - 16.00 Kiili Lasteaed
vanemad
15.30 - 16.00
Birgit
16.00 - 17.00 Kiili Lasteaed
Vanemad
16.20 - 00.00
Birgit
Kiili Lasteaed
Nooremad
16.10 - 16.40
Birgit
17.00 - 18.00 Kiili Lasteaed
Nooremad
17.00 - 17.30
Birgit
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
22.00 - 23.00
23.00 - 00.00
Lisainformatsiooni saamiseks vajutage treenigu nime peale

Kolmapäev

Reede