MARIT MÄNNISTE

 

M1473019_1423270301315106_5772350188170183114_narit on V.A.T Stuudio seotud olnud alates kolmandast eluaastast. Pika tantsutee jooksul on ta tantsinud mitmeid erinevaid tantsustiile: Show, hiphop, ballett, contemporary, jazz, modern. Põhistiiliks aga on Maritil kujunenud Eestis vähetuntud Disco Dance, olles selle stiili mitmekordne Eesti meister. Samuti on ta edukalt osalenud IDO (International Dance Organisation) Disco Dance Euroopa- ja Maailmameistrivõistlustel.

Marit lõpetas 2015 aasta kevadel Danceact Collegi esimeses lennu ning 2017. aastal Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal. Ta on teinud koreograafiad ja trenne mitmetele tantsustuudiotele üle terve Eesti: Tähtvere Tantsukeskus, VK Keeris, RN stuudio, Laine Mägi Tantsukool ja  VK Jaanika. V.A.T Stuudios õpetab Marit disco dance tantsutunde.

 

 

 

 

BIRGIT PLASER

 

 

 

RIIN UUSNA

_MG_2855

Alustas tantsimist 2006 aastal treeneri Jaanika Pusse käe all. Kohe alguseks sai valitud tantustiilist Disco Dance. Aastal 2010 ja 2013 Euroopa Meister Disco Dance Freestyle tantsustiilis. Alates 2011 kuulub V.A.T Stuudio treenerite nimekirja ning alates 2014. aasta kevadest on V.A.T Stuudio omanik ja eestvedaja.  Lõpetanud 2015. aastal DanceAct College, omandades teadmisi nii kaaseagses tantsus, hiphopis, balletis, Ladina-Ameerika tantsudes kui ka jazz tantsus. Läbinud mitemekülgseid tantsukursusi nii Eestis, kui välismaa.

Riin on õpetanud lisaks V.A.T Stuudio lastele ka viis  hooaega Laine Mägi Tantsukooli Pärnus. Lisaks on andnud Disco Dance treeninguid Võimlemisklubis Keerises ja Tantsustuudios Carolina.

 

 

 

 

 

MARIO KAJASALU

 

11230789_10203255963038991_8280407717951519839_n

Mariot on kätelseisud, saltod ja muud võimlemise elemendid on alati huvitanud, kuid ei arvanud, et sellega tõsisemalt tegelema hakkab. Kui Mario Tallina Ülikoolis kehakultuuri õppima läks, veetis ta enamuse oma vabast ajast saalis – õppides ja harjutades uusi asju. 2014. aastal astus TTÜ Tantsutüdrukute ja Saltopoiste liikmeks, mis tegeleb cheerleadingu, sh tõstetega, akrobaatika ja tantsuga.
2015. aasta suvel asus Mario aastaks Taani sportvõimlemist õppima (Tumbling, Trampoliin jm). Nüüd on aga Eestis tagasi ja valmis seda ala kõigile huvilistele õpetama. Meie on ainult puhas rõõm, et meie tublid õpilased saavad oma ala tegijalt õppima hakata ;)
Mario trennis saab enim keskenduda tumblingule ehk siis rondaadid , fläkid, saltod. „ Akrobaatika/võimlemine on väga mitmekülgne, huvitav ja kindlasti arendav ala kõigi jaoks. Arengu saavutamiseks peab kindlasti olem järjepidev ehk siis trennis kohal käima ning teinekord tuleb ka kodus iseseisvalt harjutada,” on Mario öelnud. Suurimaks saavutuseks võistluslavadel on kindlasti võit 2018. aasta juulis Cheerleadingu Euroopa meistrivõistlustel, kus Mario tegi kaasa saltopoisina.

 

 

 

MAARJA ELIISABET ROOSALU

 

Processed with VSCO with x1 preset

Maarja Eliisabet on lõpetanud Tallinna Üllikooli koreograafia eriala.  Tantsuga on tegelenud tantsuansamblis Sõleke, Tantsugeenis, Eesti Tantsuagentuuris, stuudios Helikopter ning võimelnud võimlemisklubis Piruett.  Maarja on tantsijana teinud kaasa lavastustes Teet Kask lavastus “Miks mitte, Volkonski?; “Kirsi Mari Lepik lavastus “KAKS;” Maria Goltsman lavastus “Casanova: põlev jää;” Tiina Ollesk & Tatjana Romanova lavastus “Vastutuul;” Rauno Zubko lavastus „Aja aega/Ilmuline;” Eliisa Sirelpuu lavastus “See oleme meie;” Sylvia Köster & Ingel Vaikla film „Rosie; “Ingmar Jõela lavastus „Tagahoov.” Maarja õpetab meie stuudios alates 2017 aasta septembrist Kiilis hiphop treeninguid, lastele vanuses 1.-9. klass.

 

 

 KÄRT KURVITSIMG_4353-01

 

Olen Kärt Kurvits ja hetkel omandan bakalaureuse kraadi Tallinna Ülikoolis koreograafia erialal, III kursusel. Olen rühmvõimleja taustaga tantsija, kes läbi aastate on kokku puutunud erinevate tantsustiilidega nagu disco dance, tänavatants, rahvatants ja kaasaegne, millest viimased kaks on jäänud hetkel minu peamisteks eksperimenteerimise vahenditeks. Lisaks olen arendanud end Eesti kui ka välismaa koreograafide käe all ning osalenud erinevates tantsuprojektides, -lavastustes.
Enese piiride pidev avastamine ja uute väljakutsete ületamised annavad mulle jõudu ning tahet ainult edasi liikuda! Kärt juhendab meie stuudios Tallinna laste, noorte ja eliit rühma treeninguid.