MARIT MÄNNISTE

 

M1473019_1423270301315106_5772350188170183114_narit on V.A.T Stuudio seotud olnud alates kolmandast eluaastast. Pika tantsutee jooksul on ta tantsinud mitmeid erinevaid tantsustiile: Show, hiphop, ballett, contemporary, jazz, modern. Põhistiiliks aga on Maritil kujunenud Eestis vähetuntud Disco Dance, olles selle stiili mitmekordne Eesti meister. Samuti on ta edukalt osalenud IDO (International Dance Organisation) Disco Dance Euroopa- ja Maailmameistrivõistlustel.

Marit lõpetas 2015 aasta kevadel Danceact Collegi esimeses lennu ning hetkel õpib Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal. Ta on teinud koreograafiad ja trenne mitmetele tantsustuudiotele üle terve Eesti: Tähtvere Tantsukeskus, VK Keeris, RN stuudio, Laine Mägi Tantsukool.

 

 

 

 

 

MARIS KAHRE

 

12993563_10206525042581921_7513977245609833598_n

Maris on olnud V.A.T Stuudio tantsija kaksteist aastat. 2017. aasta kevadellõpetas Maris Viljandi Kultuuriakadeemia koreograafia eriala.

Peamiseks stiiliks kujunes vara-teismelisena disco tants, millega käis võistlemas nii Eestis kui ka välismaal IDO (International Dance Organisation) võistlustel, nii väiksematel- kui ka tiitlivõistlustel (EM, MM). Samuti on disco tantsu kõrvalt tegelenud ka akrobaatikaga, kaasaegse tantsuga, show tantsuga, tänavatantsuga, balletiga, modernse tantsuga, jazz tantsuga ja muude lavatantsu stiilidega. Koolitantsu festivalil oli Maris peaaegu igas tantsus kus tantsis kaasloojaks ning oma üle 10-aastase Koolitantsu kogemuse jooksul vaid kahel aastal finaalist välja jäänud.

Ennast täiendamas on Maris käinud erinevates workshopides juba väga noorest east ning õppinud mitme erineva välismaa õpetaja tundides. 2015. aasta suvel käis rahvusvahelisel tantsufestivalil- Mediterraneo Dance Festivalil Itaalias, kus õppis maailmatuntud tantsuõpetajate/koreograafide käe all meistriklassides.

Kuna kaasaegse tantsu stiil ei ole just eriti täpselt piiridesse paika pandud, siis meeldib Marisele katsetada erinevate kaasaegse tantsu äärmustega, kuid hindab samas väga ka “traditsioonilisemat” kaasaegset tantsu. Peab tähtsaks, et iga tantsija õpiks võimalikult palju erinevaid stiile erinevatelt õpetajatelt/koreograafidelt ning prooviks leida õpitut kombineerides enda “käekirja”. Usub, et iga tantsuõpetaja peaks alati tahtma oma õpilasi endast paremaks tantsijaks teha.

 

 

RIIN UUSNA

_MG_2855

Alustas tantsimist 2006 aastal treeneri Jaanika Pusse käe all. Kohe alguseks sai valitud tantustiilist Disco Dance. Aastal 2010 ja 2013 Euroopa Meister Disco Dance Freestyle tantsustiilis. Alates 2011 kuulub V.A.T Stuudio treenerite nimekirja ning alates 2014. aasta kevadest on V.A.T Stuudio üks omanikest.  Lõpetanud 2015. aastal DanceAct College, omandades teadmisi nii kaaseagses tantsus, hiphopis, balletis, Ladina-Ameerika tantsudes kui ka jazz tantsus. Läbinud mitemekülgseid tantuskursusi nii Eestis, kui välismaa. Alates 2013. aastast juhendab disco ja showtantsu treeningud Saku rühamades ning alates 2015. aastast showtantsu rühmasid Kiilis.

Riin õpetab lisaks V.A.T Stuudio lastele ka neljandat hooaega Laine Mägi Tantsukooli õpilasi Pärnus. Lisaks on andnud disco dance treeninguid Võimlemisklubis Keerises ja Tantsustuudios Carolina.

 

 

 

 

 

 

 

ALEXANDRA KATARIINA ORG

 

14264917_1164764346927518_3275002089871813770_n

Sassu jõudis meie juurde tantsijana 4 aastat tagasi, kasvade noortreeneriks.
„Alustasin tantsimist 4-aastaselt. Olen tegelenud pikalt võistlustantsuga, natukene iluvõimlemisega ja nüüd ka akrobaatikaga. Praegu on minu igapäevasteks stliilideks jazz/contemporary, millega olen viimased 5 aastat väga põhjalikult tegelenud . Minu tunnis saab õppida jazz tantsu põhialuseid, erinevaid koreograafiaid, arendame kõiki tantsijale vajalikke oskusi ja proovime ka improvisatsiooni. Ise usaldan oma treenereid ja loodan, et ka minul tekib võimalus luua õpilastega usalduslik side. Ootan, et õpilastel oleks usku iseendasse, kannatlikust ja järjepidevust, kuna kõik oskused ei tule kohe. Mulle meeldib, kui tantsija on töökas ning tähelepanelik ja on avatud uutele väljakutsetele. Eelkõige loodan, et õpilased näeksid, kui suur ja põnev on tantsumaailm ning meil oleks koos lõbus ja tulemusrikas aasta!”
Sassu käe alla saavad õppida Saku 1.- 4. klassi lapsed.

 

 

 

 

 

 

MARIO KAJASALU

 

11230789_10203255963038991_8280407717951519839_n

Mariot on kätelseisud, saltod ja muud võimlemise elemendid on alati huvitanud, kuid ei arvanud, et sellega tõsisemalt tegelema hakkab. Kui Mario Tallina Ülikoolis kehakultuuri õppima läks, veetis ta enamuse oma vabast ajast saalis – õppides ja harjutades uusi asju. 2014. aastal astus TTÜ Tantsutüdrukute ja Saltopoiste liikmeks, mis tegeleb cheerleadingu, sh tõstetega, akrobaatika ja tantsuga.
2015. aasta suvel asus Mario aastaks Taani sportvõimlemist õppima (Tumbling, Trampoliin jm). Nüüd on aga Eestis tagasi ja valmis seda ala kõigile huvilistele õpetama. Meie on ainult puhas rõõm, et meie tublid õpilased saavad oma ala tegijalt õppima hakata ;)
Mario trennis saab enim keskenduda tumblingule ehk siis rondaadid , fläkid, saltod. „ Akrobaatika/võimlemine on väga mitmekülgne, huvitav ja kindlasti arendav ala kõigi jaoks. Arengu saavutamiseks peab kindlasti olem järjepidev ehk siis trennis kohal käima ning teinekord tuleb ka kodus iseseisvalt harjutada,” on Mario öelnud.

 

 

 

MAARJA ELIISABET ROOSALU

Processed with VSCO with x1 preset

Maarja Eliisabet on Tallinna Üllikooli koreograafia eriala 3. kursuse tudeng.  Tantsuga on tegelenud tantsuansamblis Sõleke, Tantsugeenis, Eesti Tantsuagentuuris, stuudios Helikopter ning võimelnud võimlemisklubis Piruett.  Maarja on tantsijana teinud kaasa lavastustes Teet Kask lavastus “Miks mitte, Volkonski?; “Kirsi Mari Lepik lavastus “KAKS;” Maria Goltsman lavastus “Casanova: põlev jää;” Tiina Ollesk & Tatjana Romanova lavastus “Vastutuul;” Rauno Zubko lavastus „Aja aega/Ilmuline;” Eliisa Sirelpuu lavastus “See oleme meie;” Sylvia Köster & Ingel Vaikla film „Rosie; “Ingmar Jõela lavastus „Tagahoov.” Maarja õpetab meie stuudios alates 2017 aasta septembrist Kiilis hiphop treeninguid, lastele vanuses 1.-9. klass.

 

 

 

 

LIIS REHEMAA

Liisi tantsikarjäär sai alguse varajasest noorusest, kui koolis tunniplaani tekkis kohustuslik peotantsu tund. Seal sai alguse huvi tantsu vastu. Praeguseks on Liis tegelenud võistlustantsuga aktiivselt 8 aastat, jõudes nende aastatega noored S klassi, mis on kõige tugevama tasemega võistlusklass. Liis tantsib nii Ladina- Ameerika kui ka Standardtantse. Eesti meistrivõistlustel on saavutanud kõrgeid finaalikohtasid ning maailmaedetabelis 2017 aasta jaanuari seisuga 89. koht noorte klassi standardtantsudes, kus paare umbes 850. V.A.T Stuudio õpetab Liis esimest hooaega ja viib ta tantsutunde läbi Kiili Lasteaia mudilastele.