MARIT MÄNNISTE

 

M1473019_1423270301315106_5772350188170183114_narit on V.A.T Stuudio seotud olnud alates kolmandast eluaastast. Pika tantsutee jooksul on ta tantsinud mitmeid erinevaid tantsustiile: Show, hiphop, ballett, contemporary, jazz, modern. Põhistiiliks aga on Maritil kujunenud Eestis vähetuntud Disco Dance, olles selle stiili mitmekordne Eesti meister. Samuti on ta edukalt osalenud IDO (International Dance Organisation) Disco Dance Euroopa- ja Maailmameistrivõistlustel.

Marit lõpetas 2015 aasta kevadel Danceact Collegi esimeses lennu ning 2017. aastal Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal. Ta on teinud koreograafiad ja trenne mitmetele tantsustuudiotele üle terve Eesti: Tähtvere Tantsukeskus, VK Keeris, RN stuudio, Laine Mägi Tantsukool ja  VK Jaanika.

 

 

 

 

 

MARIS KAHRE

 

12993563_10206525042581921_7513977245609833598_n

Maris on olnud V.A.T Stuudio tantsija kaksteist aastat. 2017. aasta kevadel lõpetas Maris Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia koreograafia eriala.

Peamiseks stiiliks kujunes vara-teismelisena disco tants, millega käis võistlemas nii Eestis kui ka välismaal IDO (International Dance Organisation) võistlustel, nii väiksematel- kui ka tiitlivõistlustel (EM, MM). Samuti on disco tantsu kõrvalt tegelenud ka akrobaatikaga, kaasaegse tantsuga, show tantsuga, tänavatantsuga, balletiga, modernse tantsuga, jazz tantsuga ja muude lavatantsu stiilidega. Koolitantsu festivalil oli Maris peaaegu igas tantsus kus tantsis kaasloojaks ning oma üle 10-aastase Koolitantsu kogemuse jooksul vaid kahel aastal finaalist välja jäänud.

Ennast täiendamas on Maris käinud erinevates workshopides juba väga noorest east ning õppinud mitme erineva välismaa õpetaja tundides. 2015. aasta suvel käis rahvusvahelisel tantsufestivalil- Mediterraneo Dance Festivalil Itaalias, kus õppis maailmatuntud tantsuõpetajate/koreograafide käe all meistriklassides.

Kuna kaasaegse tantsu stiil ei ole just eriti täpselt piiridesse paika pandud, siis meeldib Marisele katsetada erinevate kaasaegse tantsu äärmustega, kuid hindab samas väga ka “traditsioonilisemat” kaasaegset tantsu. Peab tähtsaks, et iga tantsija õpiks võimalikult palju erinevaid stiile erinevatelt õpetajatelt/koreograafidelt ning prooviks leida õpitut kombineerides enda “käekirja”. Usub, et iga tantsuõpetaja peaks alati tahtma oma õpilasi endast paremaks tantsijaks teha.

 

 

RIIN UUSNA

_MG_2855

Alustas tantsimist 2006 aastal treeneri Jaanika Pusse käe all. Kohe alguseks sai valitud tantustiilist Disco Dance. Aastal 2010 ja 2013 Euroopa Meister Disco Dance Freestyle tantsustiilis. Alates 2011 kuulub V.A.T Stuudio treenerite nimekirja ning alates 2014. aasta kevadest on V.A.T Stuudio üks omanikest.  Lõpetanud 2015. aastal DanceAct College, omandades teadmisi nii kaaseagses tantsus, hiphopis, balletis, Ladina-Ameerika tantsudes kui ka jazz tantsus. Läbinud mitemekülgseid tantsukursusi nii Eestis, kui välismaa.

Riin on õpetanud lisaks V.A.T Stuudio lastele ka viis  hooaega Laine Mägi Tantsukooli Pärnus. Lisaks on andnud Disco Dance treeninguid Võimlemisklubis Keerises ja Tantsustuudios Carolina.

 

 

 

 

 

MARIO KAJASALU

 

11230789_10203255963038991_8280407717951519839_n

Mariot on kätelseisud, saltod ja muud võimlemise elemendid on alati huvitanud, kuid ei arvanud, et sellega tõsisemalt tegelema hakkab. Kui Mario Tallina Ülikoolis kehakultuuri õppima läks, veetis ta enamuse oma vabast ajast saalis – õppides ja harjutades uusi asju. 2014. aastal astus TTÜ Tantsutüdrukute ja Saltopoiste liikmeks, mis tegeleb cheerleadingu, sh tõstetega, akrobaatika ja tantsuga.
2015. aasta suvel asus Mario aastaks Taani sportvõimlemist õppima (Tumbling, Trampoliin jm). Nüüd on aga Eestis tagasi ja valmis seda ala kõigile huvilistele õpetama. Meie on ainult puhas rõõm, et meie tublid õpilased saavad oma ala tegijalt õppima hakata ;)
Mario trennis saab enim keskenduda tumblingule ehk siis rondaadid , fläkid, saltod. „ Akrobaatika/võimlemine on väga mitmekülgne, huvitav ja kindlasti arendav ala kõigi jaoks. Arengu saavutamiseks peab kindlasti olem järjepidev ehk siis trennis kohal käima ning teinekord tuleb ka kodus iseseisvalt harjutada,” on Mario öelnud. Suurimaks saavutuseks võistluslavadel on kindlasti võit 2018. aasta juulis Cheerleadingu Euroopa meistrivõistlustel, kus Mario tegi kaasa saltopoisina.

 

 

 

MAARJA ELIISABET ROOSALU

 

Processed with VSCO with x1 preset

Maarja Eliisabet on lõpetanud Tallinna Üllikooli koreograafia eriala.  Tantsuga on tegelenud tantsuansamblis Sõleke, Tantsugeenis, Eesti Tantsuagentuuris, stuudios Helikopter ning võimelnud võimlemisklubis Piruett.  Maarja on tantsijana teinud kaasa lavastustes Teet Kask lavastus “Miks mitte, Volkonski?; “Kirsi Mari Lepik lavastus “KAKS;” Maria Goltsman lavastus “Casanova: põlev jää;” Tiina Ollesk & Tatjana Romanova lavastus “Vastutuul;” Rauno Zubko lavastus „Aja aega/Ilmuline;” Eliisa Sirelpuu lavastus “See oleme meie;” Sylvia Köster & Ingel Vaikla film „Rosie; “Ingmar Jõela lavastus „Tagahoov.” Maarja õpetab meie stuudios alates 2017 aasta septembrist Kiilis hiphop treeninguid, lastele vanuses 1.-9. klass.