• EDO Winter Cup

    EDO Winter Cup

     

    Hip Hop Solo Female Children

    4. koht       Lisette Pindus

    Hip Hop Solo Female Adult

    3. koht       Kätlin Kim

    4. koht       Kadri-Hebo Kukumägi

    6. koht       Sharlotte Parvei

    8. koht       Laureen Filatov

    8. koht       Käti Mäeots

    8. koht       Elis Seeland

     

    Hip Hop Duo Children

    4. koht       Lisette Pindus – Marta Tirs

     

    Hip Hop Duo Adult

    3. koht       Kätlin Kim – Käti Mäeots

    5. koht       Kadri-Hebo Kukumägi – Sharlotte Parvei

    7. koht       Elis Laasik – Danielle-Lisbeth Mäemets

    8. koht       Laureen Filatov – Elina Rosenbaum

    9. koht       Annabel Rämmal – Elsa Tirs

     

    Hip Hop Formation Children

    2. koht       Gadabouts

     

    Hip Hop Formation Adult

    3. koht       Epiphany

     

    Hip Hop Small Group Adult

    1. koht       V.A.T Crew

    3. koht       Small Group

     

    Hip Hop Beginner Solo Female Children

    7. koht       Marta Tirs

    8. koht       Sandra Lundver

    9. koht       Eleanora Punnar

    9. koht       Lisandra Salumäe

    9. koht       Mia-Desiree Strömberg

     

    Hip Hop Beginner Solo Female Junior

    2. koht       Elsa Tirs

     

    Hip Hop Beginner Solo Male Children

    5. koht       Kenert Pindus

    6. koht       Rasmus Mikk

     

    Hip Hop Beginner Duo Children

    3. koht       Kenert Pindus – Sandra Lundver

    4. koht       Mia-Desiree Strömberg – Eleanora Punnar

    5. koht       Isabel Mölder – Lisandra Salumäe

    6. koht       Virgi Kruusmägi – Annabel Väärtnõu

    7. koht       Marta-Liisa Liiv – Valeria Mjagkov

     

    Disco Dance Solo Female Junior

    2. koht       Getriin Riimand

    8. koht       Grete Mürk

     

    Disco Dance Duo Children

    6. koht       Maria Kösler – Katariina Männisalu

    8. koht       Maarja Jensen – Isabel Kärner

     

    Disco Dance Duo Junior

    2. koht       Getriin Riimand – Grete Mürk

     

    Disco Dance Duo Adult

    1. koht       Claudia Kastein – Kristin Hint

     

    Disco Dance Small Group Junior

    4. koht       V.A.T

     

    Disco Dance Intermediate Solo Female Children

    4. koht       Maria Kösler

    7. koht       Isabella Pritus

    9. koht       Maarja Jensen

     

    Disco Dance Intermediate Solo Female Junior

    1. koht       Triinu-Liis Loit

    2. koht       Iris Ink

    6. koht       Liisabet Mölder

     

    Disco Dance Beginner Solo Female Children

    5. koht       Gloria Peeters

    6. koht       Isabel Kärner

    7. koht       Katariina Männisalu

     

    Disco Dance Freestyle Solo Female Junior

    1. koht       Getriin Riimand

    3. koht       Grete Mürk

     

    Show Dance Solo Female Junior

    5. koht       Murtud jooned – Emily Bruus

     

    Show Dance Duo Junior

    4. koht       Triinu-Liis Loit – Getriin Riimand