Solo/Duo

Solo/Duo

Solo/duo repertuaari tunnid toimuvad 2x nädalas. Tunndi õpitakse solo/duo võistlukavasid, millega osaletakse erinevatel tantsuvõistlustel terev õppeaasta jooksul. Tantsijal on võimalik harjutada just endale kõige sobivamas tantsustiilis, tema võimetele vastavat tantsukava. Tunni eesmärk on ereneda ning töiustada oma solo/duo repertuaari terev õppeaasta jooksul. 

 

Tantsutehnika

Tantsutehnika

Tantsutehnika tundidega ootame liituma tantsuhuvilisi igas vanuseastmes. Treeningt toimub 2x nädalas, kahes erinevas tasemeastmes: tanstsutehnika A ( ehk alustajad) ja tantsutehnika E (edaisjõudnud).

Tundides õpitakse tanstutenilisi elemente- pöörded, hüpped, põrandatehnika. Pannakse rõhku koordinatsiooni ja tasakaalu arendamisele. Keskendutakse painduvusele ja füüsilise vastupidavuse suurendamisele.

Jazz- võistlustiim

Jazz- võistlustiim

Jazz- võistlustiim

Jazz võistlustiimi trenn toimub 1x nädalas kõigile soovijatele ja 1x nädalas valikrühmale (auditsioni läbinutele) ning osalema on oodatud kõik huvilised alates 12 eluaastast. Treeningu eesmärk on õppida terve õppeaasta jooksul ühiseid rühmakavasid, millega osaletakse festivalidel ja võistlustel. Võistluskavade tantsustiiliks on jazz. 

Jazz võistlustiimis osalemise eelduseks on tehnika ja jazz combo tundides osalemine.

Girly Hiphop

Girly Hiphop

Girly Hiphop on lõbus ja väljakutseid esitav tantsustiil, mis toob tantsijas esile tema tüdrukulikuma ja naiselikuma poole. Trennis arendame me sammude täpsust, koreograafia omandamist, esinemisoskust, enesekindlust ja üleüldiselt ka musikaalsust. Girly on tantsustiil, mis hõlmab endas ka teisi hiphopi alaliike nagu Dancehall, Reggae, House ja paljud teised. Trenn tõstab iga tantsija energiat ja tuju ning enda kohta võib avastada palju uut. Girly Hiphop annab Sulle võimaluse tunda ennast tõelise tantsukuningannana. Trenni on oodatud nii tantsuhuvilised vanuses 7-18 a. kui ka täiskasvanud!

Gilry hiphop tantsutrenne viib läbi meie särasilmne Birgit Plaser.

Akrobaatika

Akrobaatika

Akrobaatika treeningud on mõeldud noortele alates 7.eluaastast, kes soovivad omandada akrobaatilisi oskusi. Varasem kogemus ei ole vajalik.  Treeningud toimuvad spetsiaalsetel akrobaatika mattidel, kus on ohutu uusi trikke õppida. Treeningul tuleks kanda mugavaid sportlike riideid, jalatseid me ei kasuta. Igale lapsele lähenetakse personaalselt, arvestades tema kogemust, võimekust ja julgust. Akrobaatiliste elementide õppimise kõrvalt pannakse suurt rõhku füüsilisele vormile ja vastupidavusele. Kogenud treenerid oskab anda nõu keerukate elementide sooritamisel ning pakub julgestust trikkide sooritamisel. Kaks korda aastas pannakse rühmaga kokku esinemiskava ja oma oskusi näidatakse V.A.T Stuudio jõulupeol ja kevadkontserdil. Treeningrühma õpetab Riin Ojaperv ja Getriin Riimand.

Disco Dance

Disco& Showtants

Disco Dance

Disco Dance tantsurühma ootame liituma nii kogemuste kui kogemusteta tantsuhuvilisi vanuses 7-18 aastat. Trennis õpitakse disco dance tantsustiilile omaseid tuure, hüppeid ja põhisammude liikumist. Treeneri käe all õpitakse koordinatsiooni, vabastustehnikat ning tajude ja tunnetuse tööd. Arendatakse rütmitunnet ja tantsija vastupidavust. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Õpime töötama nii paaris kui rühmana. Võimalus omandada tantsukavu, millega osaletakse erinevatel üritustel, festivalidel ja tantsuvõistlustel. Õpime jagu saama lavahirmust ja loome hindamatuid kogemusi tantsuareenil.  Tantsijatel on võimalus osaleda tantsuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Treeninguid juhendab Getriin Riimand.

 

Jazz combo

Jazz combo

Jazz combo

Jazz combo tundidega ootame liituma kõiki tantsuhuvilisi, vanusest olenemata. Osaleda saab nii regulaarselt, kui ka tunnipõhiselt vastavalt oma enda soovile.  

Iga tund õpitakse lühikest stiili põhist koreograafiat. Suurim eesmärk on läbi tants rõõmu ning õnnestumise tunde tekitamine. Tunnid toimuvad 2x nädalas. 

Mudilased

Mudilased

V.A.T Stuudio ja õpetaja Riin on alustamas alates 7. jaanuarist mudilaste võistlustiimi tantsutrennidega.

Võistlustiimi eesmärk on pakkuda lapsele süvendatult tantsuõpet ning õppida ühist rühmakava, millega minna esinema/võistlema kevadel toimuvatele üritustele- Kuldne Karikas 4.-5.04.2024 Alexela Kontserdimajas ja Suvefestival 25.-26.06 Tartus. Võistlustiim on mõeldud 5-7 aastastele tüdrukutele, kellele on suur soov astuda üles ka suurematel esinemislavadel. 

Lisaks tantsukava omandamisele, õpime ka akrobaatika trikke, balleti põhialuseid, koordinatsiooni ja tasakaalu ülesandeid. 

Tantsutrenn toimub 1x nädalas, iga pühapäev kell 11:00-11:45.