Treeningud

Tallinn

Mudilased

Mudilased

V.A.T Stuudio ja õpetaja Riin on alustamas alates 7. jaanuarist mudilaste võistlustiimi tantsutrennidega.

Võistlustiimi eesmärk on pakkuda lapsele süvendatult tantsuõpet ning õppida ühist rühmakava, millega minna esinema/võistlema kevadel toimuvatele üritustele- Kuldne Karikas 4.-5.04.2024 Alexela Kontserdimajas ja Suvefestival 25.-26.06 Tartus. Võistlustiim on mõeldud 5-7 aastastele tüdrukutele, kellele on suur soov astuda üles ka suurematel esinemislavadel. 

Lisaks tantsukava omandamisele, õpime ka akrobaatika trikke, balleti põhialuseid, koordinatsiooni ja tasakaalu ülesandeid. 

Tantsutrenn toimub 1x nädalas, iga pühapäev kell 11:00-11:45.

Jazz combo

Jazz combo

Jazz combo

Jazz combo tundidega ootame liituma kõiki tantsuhuvilisi, vanusest olenemata. Osaleda saab nii regulaarselt, kui ka tunnipõhiselt vastavalt oma enda soovile.  

Iga tund õpitakse lühikest stiili põhist koreograafiat. Suurim eesmärk on läbi tants rõõmu ning õnnestumise tunde tekitamine. Tunnid toimuvad 2x nädalas. 

Disco Dance

Disco& Showtants

Disco Dance

Disco Dance tantsurühma ootame liituma nii kogemuste kui kogemusteta tantsuhuvilisi vanuses 7-18 aastat. Trennis õpitakse disco dance tantsustiilile omaseid tuure, hüppeid ja põhisammude liikumist. Treeneri käe all õpitakse koordinatsiooni, vabastustehnikat ning tajude ja tunnetuse tööd. Arendatakse rütmitunnet ja tantsija vastupidavust. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Õpime töötama nii paaris kui rühmana. Võimalus omandada tantsukavu, millega osaletakse erinevatel üritustel, festivalidel ja tantsuvõistlustel. Õpime jagu saama lavahirmust ja loome hindamatuid kogemusi tantsuareenil.  Tantsijatel on võimalus osaleda tantsuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Treeninguid juhendab Getriin Riimand.

 

Akrobaatika

Akrobaatika

Akrobaatika treeningud on mõeldud noortele alates 7.eluaastast, kes soovivad omandada akrobaatilisi oskusi. Varasem kogemus ei ole vajalik.  Treeningud toimuvad spetsiaalsetel akrobaatika mattidel, kus on ohutu uusi trikke õppida. Treeningul tuleks kanda mugavaid sportlike riideid, jalatseid me ei kasuta. Igale lapsele lähenetakse personaalselt, arvestades tema kogemust, võimekust ja julgust. Akrobaatiliste elementide õppimise kõrvalt pannakse suurt rõhku füüsilisele vormile ja vastupidavusele. Kogenud treenerid oskab anda nõu keerukate elementide sooritamisel ning pakub julgestust trikkide sooritamisel. Kaks korda aastas pannakse rühmaga kokku esinemiskava ja oma oskusi näidatakse V.A.T Stuudio jõulupeol ja kevadkontserdil. Treeningrühma õpetab Riin Ojaperv ja Getriin Riimand.

Girly Hiphop

Girly Hiphop

Girly Hiphop on lõbus ja väljakutseid esitav tantsustiil, mis toob tantsijas esile tema tüdrukulikuma ja naiselikuma poole. Trennis arendame me sammude täpsust, koreograafia omandamist, esinemisoskust, enesekindlust ja üleüldiselt ka musikaalsust. Girly on tantsustiil, mis hõlmab endas ka teisi hiphopi alaliike nagu Dancehall, Reggae, House ja paljud teised. Trenn tõstab iga tantsija energiat ja tuju ning enda kohta võib avastada palju uut. Girly Hiphop annab Sulle võimaluse tunda ennast tõelise tantsukuningannana. Trenni on oodatud nii tantsuhuvilised vanuses 7-18 a. kui ka täiskasvanud!

Gilry hiphop tantsutrenne viib läbi meie särasilmne Birgit Plaser.

Jazz- võistlustiim

Jazz- võistlustiim

Jazz- võistlustiim

Jazz võistlustiimi trenn toimub 1x nädalas kõigile soovijatele ja 1x nädalas valikrühmale (auditsioni läbinutele) ning osalema on oodatud kõik huvilised alates 12 eluaastast. Treeningu eesmärk on õppida terve õppeaasta jooksul ühiseid rühmakavasid, millega osaletakse festivalidel ja võistlustel. Võistluskavade tantsustiiliks on jazz. 

Jazz võistlustiimis osalemise eelduseks on tehnika ja jazz combo tundides osalemine.

Tantsutehnika

Tantsutehnika

Tantsutehnika tundidega ootame liituma tantsuhuvilisi igas vanuseastmes. Treeningt toimub 2x nädalas, kahes erinevas tasemeastmes: tanstsutehnika A ( ehk alustajad) ja tantsutehnika E (edaisjõudnud).

Tundides õpitakse tanstutenilisi elemente- pöörded, hüpped, põrandatehnika. Pannakse rõhku koordinatsiooni ja tasakaalu arendamisele. Keskendutakse painduvusele ja füüsilise vastupidavuse suurendamisele.

Solo/Duo

Solo/Duo

Solo/duo repertuaari tunnid toimuvad 2x nädalas. Tunndi õpitakse solo/duo võistlukavasid, millega osaletakse erinevatel tantsuvõistlustel terev õppeaasta jooksul. Tantsijal on võimalik harjutada just endale kõige sobivamas tantsustiilis, tema võimetele vastavat tantsukava. Tunni eesmärk on ereneda ning töiustada oma solo/duo repertuaari terev õppeaasta jooksul. 

 

Saku

Saku Showtants

Saku Showtants

Sakus viime läbi tantsutrenne 1.-5. klass tüdrukutele, mis on omakorda jagatud kaheks vanusegrupiks: 1.-2. klass ja 3.-5. klass. Oodatud on nii eelneva kogemusega tantsuhuvilised, kui ka need, kes teevad tantsumaailmas alles esimesi samme. Tantsutundides pannakse suurt rõhku tantsutehnika algtõdedele ja sõnavarale, õpime oma keha tunnetama, mõtestama ja kontrollima.

Tundides õpitakse ennast loovalt väljendama koos muusikaga, keskendume rütmi tunnetusele, koordinatsiooni ja tantsutehnika õppimisele. Peamine tantsustiil treeningutes on showtants, mis hõlmab endas nii jazz-tantsu sära, emotsionaalsust ja energiat kui ka kaasaegse tantsu kehatunnetust ja pehmust. Õpime töötama nii üksi, paaris, kui kogu rühmaga. Et kogu tantsurõõm ei jääks vaid trennisaali seinte vahele, võtame osa iga-aastastest tantsufestivalidest ja -võistlustest. Läbi lavaliste kogemuste õpime jagu saama lavahirmust ja loome meeldejäävaid elamusi. Tähtsal kohal tantsust ja liikumisest rõõmu tundmine! Saku Spordikeskuse (vanas osas) aeroobika saalis toimuvaid rantsutrenne juhendab Birgit Plaser.

Saku Akrobaatika

Saku Akrobaatika

Akrobaatika- trenn, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad panna oma oskusi proovile akrobaatiliste trikkide sooritamisel. Trennis lähenetakse igale osalejale personaalselt vastavalt lapse võimetele. Tundi alustatakse soojendusega ning liigutakse järjest keerulisemate akrobaatiliste elementide juurde. Igas trennis pannakse rõhku ka füüsilisele vastupidavusele ja lihasrühmade treenimisele. Trennis on võimalik õppida nii kukerpalli kui hundiratast, käteta või kätega. Treeninguid viiakse läbi spetsiaalsetel akrobaatikamattidel, mis võimaldavad ohutult õppida kõiksuguseid trikke. Saku Akrobaatika treeningud toimuvad kahes vanuseastmes. Lapsed 1.-3. klass ja Noored 4.-9. klass. Oodatud on nii kogemusega kui eelneva kogemuseta poisid ja tüdrukud. Treeningud toimuvad Saku Spordikeskuse boksisaali treener Riin Ojaperve juhendamisel.

Saku Girly Fusion

Saku Girly Fusion

Girly Fusion on lõbus ja väljakutseid esitav tantsustiil, mis toob tantsijas esile tema tüdrukulikuma ja naiselikuma poole. Trennis arendame me sammude täpsust, koreograafia omandamist, esinemisoskust, enesekindlust ja üleüldiselt ka musikaalsust. Girly Fusion on tantsustiil, mis hõlmab endas ka teisi hiphopi alaliike nagu Showtants, Dancehall, Reggae, House ja paljud teised. Trenn tõstab iga tantsija energiat ja tuju ning enda kohta võib avastada palju uut. Girly Fusion annab Sulle võimaluse tunda ennast tõelise tantsukuningannana. Trenni on oodatud nii tantsuhuvilised vanuses 6.-9. klass. Saku Spordikeskuse (vanas osas) aeroobika saalis toimuvaid tantsutrenne viib läbi meie särasilmne Birgit Plaser.

 

Saku Disco Dance

Saku Disco Dance

Disco Dance tantsurühma ootame liituma lapsi vanuses 3.-6. klass. Tegemist on uue tantsustiiliga Saku ning eelnev kogemus pole vajalik. Trennis õpitakse disco dance tantsustiilile omaseid tuure, hüppeid ja põhisammude liikumist. Treeneri käe all õpitakse koordinatsiooni, vabastustehnikat ning tajude ja tunnetuse tööd. Arendatakse rütmitunnet ja tantsija vastupidavust. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Õpime töötama nii paaris kui rühmana. Võimalus omandada tantsukavu, millega osaletakse erinevatel üritustel, festivalidel ja tantsuvõistlustel. Õpime jagu saama lavahirmust ja loome hindamatuid kogemusi tantsuareenil.  Tantsijatel on võimalus osaleda tantsuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Treeninguid juhendab Riin Ojaperv.

Kiili

Kiili Showtants

Kiili Showtants

Treeningutest on oodatud osa võtma 1.-9. klassi tüdrukud. Tundides õpitakse ennast loovalt väljendama koos muusikaga, keskendume rütmi tunnetusele, koordinatsiooni ja tantsutehnika õppimisele. Tantsutund annab hea enesetunde, ilusa rühi ja esinemisjulguse. Tähtsal kohal on tantsust ja liikumisest rõõmu tundmine. Oodatud on nii kogemusega kui eelneva kogemuseta huvilised. Treeningud toimuvad kolmes vanuseastmes Kiili Noortekeskuses: 1.-2.klass, 3.-5. klass ja 6.-9. klass. Ühiselt rühmaga võetakse osa erinevatest tantsuvõistlustest ja osaletakse erinevatel esinemistel. Tantsutrenne juhendab Birgit Plaser.

Kiili Akrobaatika

Kiili Akrobaatika

Trenn, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad panna oma oskusi proovile akrobaatiliste trikkide sooritamisel. Trennis lähenetakse igale osalejale personaalselt vastavalt lapse võimetele. Tundi alustatakse soojendusega ning liigutakse järjest keerulisemate akrobaatiliste elementide juurde. Igas trennis pannakse rõhku ka füüsilisele vastupidavusele ja lihasrühmade treenimisele. Trennis on võimalik õppida nii kukerpalli kui hundiratast, käteta või kätega. Treeninguid viiakse läbi spetsiaalsetel akrobaatikamattidel, mis võimaldavad ohutult õppida kõiksuguseid trikke.

Akrobaatika treeningud toimuvad kolmes rühmas. Oodatud on nii kogemusega kui eelneva kogemuseta poisid ja tüdrukud. Treeningud toimuvad Kiili Spordihalli 2. korruse aeroobika saalis,  treener Riin Ojaperve juhendamisel.

Lasteaed

Kiili Lasteaed

Kiili Lasteaed

Teeme tutvust esimeste tantsusammudega Birgit Plaseri juhendamisel. Õpime ennast loovalt väljendama koos muusikaga. Harjutame koordinatsiooni ja mängime vahvaid tantsulisi mänge. Kord kujutame end dinosaurusteks, teine kord jälle vihmasajuks. Kui väsimus peal, istume maha ja teeme tutvust põrandaga. Iga tantsutunni juurde käib ka venitus ja paindlikuse arendamine. Õpime lõbusaid tantsunumbreid. Tantsutunnid toimuvad Kiili Lasteaia spordisaalis. Treeningud toimuvad kahes vanuseastmes: nooremad ja vanemad. Grupid moodustatakse arvestades lisaks laste vanusele ka laste arve. Ootatud on nii poisid kui tüdrukud.

Nõmmekannikese Lasteaed

Nõmmekannikese Lasteaed

Nõmmekannikese Lasteaed

Mudilaste tantsutrennis saab alustada esimeste tantsusammudega ja tatvust teha võrratu tantsumaailmaga. Teeme tutvut rütmiga, põranda puudutustega, õpime tunda kordinatsiooni ja tasakaalu. Väikese mudilase jaoks on äärmiselt oluline, et uue õppimine käiks läbi mängu. Vahvad tantsulised mängud õpetavad uusi tantsusamme, on füüsiliselt aktiivsed ja pakuvad palju lusti. Treeningutest on oodatud osa võtma lasteaia ealised poisid ja tüdrukuid. Mudilasi õpetavab  Riin Ojaperv. 

Uuesalu Lasteaed

Uuesalu Lasteaed

Teeme tutvust esimeste tantsusammudega Riin Ojaperve juhendamisel. Õpime ennast loovalt väljendama koos muusikaga. Harjutame koordinatsiooni ja mängime vahvaid tantsulisi mänge. Kord kujutame end dinosaurusteks, teine kord jälle vihmasajuks. Kui väsimus peal, istume maha ja teeme tutvust põrandaga. Iga tantsutunni juurde käib ka venitus ja paindlikuse arendamine. Õpime lõbusaid tantsunumbreid. Tantsutunnid toimuvad Uuesalu Lasteaia saalis. Tanstutrenni on ootatud 3-7 aastased poisid kui tüdrukud. 

Raku Lasteaed

Raku Lasteaed

Tantsutrennid on suunatud 3-7 aastastele Raku Lasteaia posistele ja tüdrukutele. Õpime tantsukavasid, harjutame kordinastiooni, mängime põnevaid tantsumänge ja teeme tutvust eimeste tantsutehnika elementidega. 

Tantsutunnid toimuvad üks kord nädalas Tiigrikutsude rühmas, õpetaja Riin Ojaperve juhendamisel.